bolak

Co kdyby hráč Sparty byl na hostování třeba v Hradci a oba dva by hráli finále poháru?

Dostal by ten hráč zlatou medaili ať by vyhrál kdo by vyhrál a nebo ne?

A nebyl by to docela obří střet zájmů? Vím že v evropských pohárech loni nebo předloni FIFA donutila týmy aby tam nasadili nejlepší sestavy i přes meziklubovou dohodu, ale není to trochu hloupé, nařídit týmu aby do hry nasadil hráče, který může mít zájem na tom aby utkání skončilo v jeho neprospěch, jelikož hostování třeba za měsíc skončí a on se vrátí do svého mateřského týmu? Protože pro toho hráče, pokud má hrát naplno, tak si musí uvědomovat že pokud pomůže týmu ve kterém hostuje porazit svůj mateřský klub, tak po návratu ho nejspíš budou všichni nenávidět.. nebo klub to možná pochopí, ale fanoušci těžko..

Nejlepší odpověď
anonym

tohle je věcí smluv a myslím si, že to tak funguje. „když budeme hrát finále, tak nesmí nastoupit“

Další odpovědi
chachar1922

Podle mě by Sparta měla právo žádat, aby její hráč proti vlastnímu týmu nenastoupil.

Lamalam

Při hostování se obvykle týmy domluví, hráči mateřského klubu proti sobě nehrají.