FlAsh_7

Co kdyby dítě neposlouchalo rodiče?

Co by dělali rodiče, kdyby dítě prostě vůbec neposlouchalo rodiče a nic (ani domluvy, zabavené hračky aj.) by by prostě nefungovalo? (Berte v potaz, že by prostě nepolevovalo) Jak by to celé asi probíhalo a dopadlo?

Odpovědi
Kelt

Takové dvě rány rákoskou nebo přes hubu, a je to vyřešeno. To by v tom dítěti musel být někdo zakletý, s pevnou vůlí. Dítě je citlivé, psychicky labilní, oproti dospělým. Všechny vlastnosti a schopnosti se mu teprve tvoří.

ivzez

Kdyby dítě neposlouchalo rodiče, porušovalo by zákon.
Co by dělali rodiče, by záviselo na okolnostech té které situace.

Nemá smysl „řešit, co by, kdyby.“