bolak

Co kanibal nemusí?

Když je někdo kanibal, tak co všechno jí a co nechává, protože mu to z člověka nechutná?

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se odpovědět.

Preference různých kmenů pro různé části lidského těla je zajímavá. Některé kmeny jedí řezané dlouhé steaky z masa stehen, nohou či rukou, jiní dávají přednost rukám a nohám, i když velká většina nejí hlavu. Téměř všichni používají nějakou část střev z důvodu tuku, které obsahují. Dobré maso je ze zadku. Našla jsem, že jedí oči, mozek, penis. Z kostí vycucají morek, hltají syrovou krev.

Srdce snědí z ženy, když zjistí, že je nevěrná …

Mnoho kmenů s rituálním kanibalismem začalo umírat na nemoc = něco jako nemoc šílených krav, která postihuje mozek a nervový systém. Konzumace velkého množství živočišných bílkovým z lidského těla vede ke smrti.

Nejlepším pokrmem pro kanibaly jsou svaly, prsty – chrupavky, penisy. Nevyhovující je mozek, ledviny, játra, oči.

Z různých anglických zdrojů, z každého stránky něco, záleží na oblasti. Dá se říct, že jedí všechno.

Našla jsem, že i „běžní! lidé“ jedí placentu . Prý její konzumace zmírňuje deprese, pomáhá zmenšit dělohu po porodu a podporuje kojení.

Další odpovědi
GTA Andreas

V lidské společnosti byl v minulosti praktikován rituální kanibalismus (např. pozření srdce nepřátelského bojovníka bylo vnímáno jako získání části fyzické a duševní síly, kterou disponoval); jeho stopy byly výrazně zachyceny i na našem území u populací střední doby bronzové. Kanibalista nemusí jíst žíly a ty provázky s trubičkama které vedou ze srdce. Asi si nepochutná na vlasech a kosti také nechává. Takže kanibal nechává pocušky.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­nibal#Kanibalis­mus_u_lid.C3.AD

Damiana

Taky bych byla pro žlučník:-) I kanibal bude mlsný. Určitě mu jde ale hlavně o to, aby byl „kus“ z volného chovu.

JájsemRaibek

Řekl bych, že to samé jako u jiných druhů živočichů-žlučník.

bolak

annas: placentu jo? :) nedělej mi chutě…

annas

Běž do špitálu, třeba ti ji daljí a můžeš si ji uvařit, jak bylo v návodu. Zítra vložím odkaz, snad to najdu. Dnes už odcházím …

annas

V odkazu asi uprostřed je fotorecept s komentářem.

http://www.bu­sinessinsider­.com/10-things-you-always-wondered-about-cannibalism-2012-5?op=1#ixzz2NQhoN­jjy

bolak

Damiana: to neměla bejt tipovačka, já spíš myslel jestli někdo nemáte zkušenost :) o kanibalech jsem viděl už jsem viděl 4 nebo 5 dokumentů, včetně dvouhodinového rozhovoru s jedním z nich kde se probíralo všechno okolo, ale nikde nezazněly dotazy jako: „co vám chutná na člověku nejvíc“ nebo naopak „co s díky vynecháte“ , takže víc jak 4 hvězdičky jsem prostě nemohl udělit, když chyběly takovéto zásadní informace které zajímají prakticky každého normálního člověka…

Damiana

Sorry:-), ale zas takový labužník nejsem:-) a Lectera jsem na kanapi taky ještě neměla… Je ale fakt, že když se nad tím kanibalismem člověk zamyslí, začne se rázem dívat na lidi trochu jinak…hlad nebo chuť?:-)

Sůwa

Když jsem viděla jen nadpis otázky napadlo mne, že nemusí mýt nádobí 🙂
Už musíme být opatrní i v diskuzi, ta se maže komplet !!! 😁