Avatar uživatele
bolak

Co kanibal nemusí?

Když je někdo kanibal, tak co všechno jí a co nechává, protože mu to z člověka nechutná?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, Damiana, JájsemRaibek před 4034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nedá se odpovědět.

Preference různých kmenů pro různé části lidského těla je zajímavá. Některé kmeny jedí řezané dlouhé steaky z masa stehen, nohou či rukou, jiní dávají přednost rukám a nohám, i když velká většina nejí hlavu. Téměř všichni používají nějakou část střev z důvodu tuku, které obsahují. Dobré maso je ze zadku. Našla jsem, že jedí oči, mozek, penis. Z kostí vycucají morek, hltají syrovou krev.

Srdce snědí z ženy, když zjistí, že je nevěrná …

Mnoho kmenů s rituálním kanibalismem začalo umírat na nemoc = něco jako nemoc šílených krav, která postihuje mozek a nervový systém. Konzumace velkého množství živočišných bílkovým z lidského těla vede ke smrti.

Nejlepším pokrmem pro kanibaly jsou svaly, prsty – chrupavky, penisy. Nevyhovující je mozek, ledviny, játra, oči.

Z různých anglických zdrojů, z každého stránky něco, záleží na oblasti. Dá se říct, že jedí všechno.


Našla jsem, že i „běžní! lidé“ jedí placentu . Prý její konzumace zmírňuje deprese, pomáhá zmenšit dělohu po porodu a podporuje kojení.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GTA Andreas

V lidské společnosti byl v minulosti praktikován rituální kanibalismus (např. pozření srdce nepřátelského bojovníka bylo vnímáno jako získání části fyzické a duševní síly, kterou disponoval); jeho stopy byly výrazně zachyceny i na našem území u populací střední doby bronzové. Kanibalista nemusí jíst žíly a ty provázky s trubičkama které vedou ze srdce. Asi si nepochutná na vlasech a kosti také nechává. Takže kanibal nechává pocušky.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­nibal#Kanibalis­mus_u_lid.C3.AD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Taky bych byla pro žlučník:-) I kanibal bude mlsný. Určitě mu jde ale hlavně o to, aby byl „kus“ z volného chovu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Řekl bych, že to samé jako u jiných druhů živočichů-žlučník.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

annas: placentu jo? :) nedělej mi chutě…

před 4033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Běž do špitálu, třeba ti ji daljí a můžeš si ji uvařit, jak bylo v návodu. Zítra vložím odkaz, snad to najdu. Dnes už odcházím …

před 4033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

V odkazu asi uprostřed je fotorecept s komentářem.

http://www.bu­sinessinsider­.com/10-things-you-always-wondered-about-cannibalism-2012-5?op=1#ixzz2NQhoN­jjy

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Damiana: to neměla bejt tipovačka, já spíš myslel jestli někdo nemáte zkušenost :) o kanibalech jsem viděl už jsem viděl 4 nebo 5 dokumentů, včetně dvouhodinového rozhovoru s jedním z nich kde se probíralo všechno okolo, ale nikde nezazněly dotazy jako: „co vám chutná na člověku nejvíc“ nebo naopak „co s díky vynecháte“ , takže víc jak 4 hvězdičky jsem prostě nemohl udělit, když chyběly takovéto zásadní informace které zajímají prakticky každého normálního člověka…

před 4033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Sorry:-), ale zas takový labužník nejsem:-) a Lectera jsem na kanapi taky ještě neměla… Je ale fakt, že když se nad tím kanibalismem člověk zamyslí, začne se rázem dívat na lidi trochu jinak…hlad nebo chuť?:-)

před 4033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Když jsem viděla jen nadpis otázky napadlo mne, že nemusí mýt nádobí 🙂
Už musíme být opatrní i v diskuzi, ta se maže komplet !!! 😁

před 4034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek