evusa

Co k 15. narozeninám pro dceru?

Co byste koupili pro svou dceru k 15. narozeninám? Ta mi sama řekla, že neví co chce.

Nejlepší odpověď
Dados

Tak se ji zeptejte. A pokud by si nic nepřála a Vás nic nenapadlo tak dejte jako dárek peníze. Ať si něco vybere sama :) . Vím je to asi trochu blbé, ale to je jen ten nejkrajnější případ.

Jinak pane Bedy jak jste to poznal, že někdo má 2 účty ? A co je na tak na tom špatné kor na Odpovědích.cz . Tak má 2 účty no bože. Beztak je jí to tady na nic. pochopil bych to u nějaké hry nebo tak, ale tady ?

Další odpovědi
ven.cik

Antikoncepci…;)

Bedy

Jaký má zájmy nebo koníčky? Jaký máte cenový limit?

Já nevím, co třeba nový mobil (mohu pomoci s výběrem)? Nebo nějakej pěknej hadřík, kosmetiku,…?
Doplňuji:
Jo a tady někdo má dva účty?! No jsem zvědavý, co na to ostatní řeknou…

Lucky Strike

Mě by jako patnáctiletou holku potěšilo nějaké oblečení nebo kosmetika a nějaký pěkný výlet třeba. Ale záleží na tom, jak dobře znáte její vkus. Možná by nebylo naškodu dát finanční hotovost, ať si něco vybere sama.

Michal Kole

plavecký kurz pro neplavce.

terry

Jestli sama neví, co chce, pak má asi všechno. Přece vy spolu mluvíte. Jak máme my vědět, co ji baví?
Co třeba nějaký netradiční výlet?

Tekyyyyyna

Mně by se třeba líbilo nějaké oblečení, mobil…

Katusa

Koupila bych něco „trvalého“: Pěkné kvalitní naušnice nebo řetízek…