zjentek

Co jste si včera o Velikonocích vykoledovali?

Přiznejte, co jste si vykoledovali <_ !

Já nějaký byliny proti smrti, „piškotek“ z pet šopu, domácí škvarky a dvacku, fakt nevim, co to s těma babama dneska je..

Nejlepší odpověď
Klaproth

Je to v pohodě. Už jsem se z toho vyspal.

Další odpovědi
gecco

Snažil jsem se si nekoledovat…
😉
Já si obecně koleduju dost, takže na Velikonoce jsem se snažil být spíše hodný…
😉

redy

Ne, že bych o to stála, pár jelitj sem chytla, musím dodat, že některý kreténi nemaj cit.
Proto jsem zůstala u sebe, s nadějí, že ty blbci nepojedou, až sem.
Omyl, aby si mohli fláknout ( nešlo jim ani o frťana či vajíčko)
Takže mám dilema, bylo to z kamarádství nebo spíš z možnosstí mi to spočítat:-)
NESNÁŠÍM VELIKONOCE!

dudu

Dva ležáky Krakonoš a Chodovar, domácí klobásy a kinder vajíčko. Pivo ovšem nesmím /snad mně choť dá alespoň ochutnat/, sladké také ne a klobásy bych neměl. Bez omezení mohu smrkat a holit se. Je to bída.

Mc Merkurion

… nevim, co na tom kdo vidí, a přestože je to pohanskej zvyk, nijak jej nedodržuju, motat se s pomlazkou, abych mohl ženský nařezat, to znám opravdu zábavnější způsob opice …

Emefej

Cože? Velikonoce už letos byly?

dubraro

Děsivou cestu po D1 z Ostravska do Prahy.
Vyjel jsem ve 12, dorazil 18.30.

quentos

Pěkně nabarvený vajíčko, müsli… a flašku vína :{P> na to, že jsem letos nikam nešel, tak slušný, ne? To totiž dotyčná přišla sem – jako doprovod koledníka, kterej přišel za sestrou :{D> Tak příště vím, jak na to – co bych někam chodil, kór když bylo hnusně…

obusek22

Pěknou kocovinu jsem si vykoledoval :D

dudu

ad quentos: chlape bídná a lenošná. Hlavně, že zde stále voláš po příležitosti nají si konečně tu pravou. Pokud na Moravě o pomlázce vyrazíš do terénu pak ta, která si tě vybrala a jsi jí sympatický, ti na pomlázku uváže tu nejkrásnější mašli. Měl bys jasno a už nemusel fňukat! Ovšem i zde jsou oblasti odkud se nevydaří ani koza!!!

zjentek

Ty, dudu, nevěděl bys taky, jak se pozná pěkná mašle?

quentos

Než mě začneš hanět a generalizovat, měl bys číst pořádně – LETOS jsem nikam nešel. Jinak chodím poctivě každej rok, a co víc – pěšky! Takže do lenochů spíš nadávej těm, kteří po koledě jezdí.

dudu

Nelámej nade mnou hůl. Mínil jsem vše jako přátelské oslovení. Asi je příliš žoviální. Sory.

quentos

No proto :{)>

dudu

ad Mc Merkurion: jít na pomlázku u nás znamená projev přízně a „pomlazení“ všech mladších i starších děvčat z přízni a okolí. I moje bába by se cítila ukřivděna pokud by alespoň ode mne a zeťáků nebyla vyšlehána!

Mc Merkurion

… chápu, ale mne to nebere, je to nuda …

gecco

Zjentku – to sis spletl Velikonoce a Beltine…
Po čarodejnicách se pase 30. dubna…
😉

gecco

Redy – eštěže nemám tušáka, gde býváš…
Přijel bych tě pohladit jalovcem…
Pohladit – protože pohlazení jalovcem stačí…
😉

redy

gecco tak ti děkuju, myslím, že raděj budu tutlat – svoje bydiště 🙂

dudu

gecco, právě jsi mě potěšil. Já myslel, že se dnes na pomlázku s jalovce už nechodí. Za mého mládí to byla u nás na tišnovsku běžná věc. Bývalá kolegyně z práce dodnes vzpomíná na prožitek, který jsem jí umožnil tím, že jsem jí jalovec neočekávaně strčil zezadu mezi holá stehna. Měla je červená ještě dva dny a sex údajně nepotřebovala skoro měsíc.

gecco

Jalovec je klasika, su z Valašska…
😉
A ráno, zcela mimořádně, vstát s ´kuropěním´, dojít si na zahrádku pro čerstvou halúzku a probudit jí baby v nejbližším okolí – to bylo každoročním velikonočním potěšením…
😉
No jo – tak, jak mizí jalovce, mizí i tradice…
___
BTW – jalovcem se hladí – sex je pak hojivý…
😉

dudu

Máš pravdu chlapče. Řezat v lese jalovec i sbírat polodrahokamy na Květnici je dnes zakázáno. A když to tak vezmu, ať jsme s mrskůtem začínali po vodě či proti vodě, nakonec nám bylo vždycky špatně.

zjentek

Jalovec mám na zahradě, no ale to bych nemoh babám udělat…