Avatar uživatele
pizlicka

co jste meli k večeři?

Doplňuji:
grrr,jsem zvedava,a pak mi delate takove chutěěě.mnam,ji­trnicka.tu samou veceri jsem mela jako holka.ted uz papam to,co hanny2:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, johana 56, hanny 2, tom004, dědapetr, redy, Damiana, briketka10 před 4432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Nic moc zdravého,ale dobrého. Jitrnička,zelí,bram­bor. O páté hodině.
Doplňuji:
Já taky papám to samé co hanny 2. Jenom se bojím,že bych byl moc zdravý,tak si to trochu vylepšuji,třeba slaninkou,ap. Nakonec,tělo má jít na věčnost zhuntované,no né? 🙂

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Kousek ementálu, 4 para ořechy a 2deci červenýho.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

jelikož jsem byla sama doma ,tak jsem si vzala papu k pc
nevím zda by chutnalo tobě , ale já si pošmákla

http://img.na­dapenny.com/t20/120­60/nadap152356859­410237.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Donedávna jsem jedla na co jsem měla chut,ale už nejsem nejmladší a nedělá mi to před spaním dobře. Tak jsem si dala zeleninový salát. Syn miluje řízky,tak ho měl k večeři s bramborem a zelen.salátem a dcera chtěla nudle s kuř.masem a rovněž se zel.salátem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Nivu, šunku,rajče, okurku,kapii,sýr, jedným slovem obložený talíř a černý chléb.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

trošku bramborové kaše a jednu nožku holandského párku 😁 moc uzeniny nemusím stejně mi skoro půlku sežral kocourek..
teď chroupu slané Bohemia tyčky a světe div se ! vyrobené v Rakousku koukám jak blázen..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Rýži basmati s brokolicí dušenou na soleném másle, sypanou parmazánem a čerstvě drceným černým pepřem – to miluji a manžel měl Tafelspitz a minivětrníčky se šlehačkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Mozzarella s rajčetem,olivový olej a bazalku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek