pizlicka

co jste meli k večeři?

Doplňuji:
grrr,jsem zvedava,a pak mi delate takove chutěěě.mnam,ji­trnicka.tu samou veceri jsem mela jako holka.ted uz papam to,co hanny2:-)

Nejlepší odpověď
tom004

Nic moc zdravého,ale dobrého. Jitrnička,zelí,bram­bor. O páté hodině.
Doplňuji:
Já taky papám to samé co hanny 2. Jenom se bojím,že bych byl moc zdravý,tak si to trochu vylepšuji,třeba slaninkou,ap. Nakonec,tělo má jít na věčnost zhuntované,no né? 🙂

Další odpovědi
hanny 2

Kousek ementálu, 4 para ořechy a 2deci červenýho.

hanulka11

jelikož jsem byla sama doma ,tak jsem si vzala papu k pc
nevím zda by chutnalo tobě , ale já si pošmákla

http://img.na­dapenny.com/t20/120­60/nadap152356859­410237.jpg

Andělé

Donedávna jsem jedla na co jsem měla chut,ale už nejsem nejmladší a nedělá mi to před spaním dobře. Tak jsem si dala zeleninový salát. Syn miluje řízky,tak ho měl k večeři s bramborem a zelen.salátem a dcera chtěla nudle s kuř.masem a rovněž se zel.salátem.

redy

Nivu, šunku,rajče, okurku,kapii,sýr, jedným slovem obložený talíř a černý chléb.

briketka10

trošku bramborové kaše a jednu nožku holandského párku 😁 moc uzeniny nemusím stejně mi skoro půlku sežral kocourek..
teď chroupu slané Bohemia tyčky a světe div se ! vyrobené v Rakousku koukám jak blázen..

Damiana

Rýži basmati s brokolicí dušenou na soleném másle, sypanou parmazánem a čerstvě drceným černým pepřem – to miluji a manžel měl Tafelspitz a minivětrníčky se šlehačkou.

dědapetr

Mozzarella s rajčetem,olivový olej a bazalku.