Alesh

Co jste letos nestihli a už ani nestihnete?

Doplňuji:
ne dnes! letos! 🙂

Nejlepší odpověď
pusinka50

Nestihnu už vyvenčit pejska, protože jsem v práci.....:-( ale vzhledem k těm hlasitým petardám, co tu všude v okolí bouchají a jichž se pejsek hrozně bojí a hlasitým štěkotem to dává najevo, musí to vydržet až do rána, až mi služba v 6 hod skončí

Další odpovědi
anonym

Aleshi, tak na to už po několikáté koukám a je mi z toho smutno. Čekal jsi nejspíš duchaplnější odpovědi. Jenže sis asi nevybral správnou dobu. Na Silvestra už chce málokdo řešit nějaká životní moudra a možná je to tak dobře.
No a já Ti odpovědět dost dobře nemohla. Zastávám totiž názor, že čas běží a přináší nám do života věci, které v něm mají na daném místě a v danou dobu nějaký smysl. Takže honit se za tím, co si „myslím“, že jsem ještě potřebovala stihnout, jsem už dávno přestala. Klídek, je tu Nový rok. Není kam chvátat. To, co je pro náš život důležité, nás stejně nemine. A nebuď z toho smutný. Někdy prostě i sebelépe míněná otázka narazí na nepochopení.

Illines

Dopsat knihu

Bedy

Už se letos nestihnu nasnídat… dnes jsem neměl čas, tak hold až příští rok no… 🙂

Kamionacka09

Uz se nestihnu vy*rat:-)))

balca

sex

odpovídámež

Nestihnu zde na vše odpovědět ani kdybych se opil!

anonym

Odpovědět na tuto otázku. :)