Deli

Co jste DNES udělali pro své zdraví?

Nejlepší odpověď
anonym

Na obed jsem si nedala rizek jako vcera , ale dnes lososa. ( I kdyz s opecenym bramborem ).
🙂 -iv-

Další odpovědi
hanulka11

Ráno jsem běhala po lese , byla to paráda a po obědě opět les a tahala jsem košík s houbami, takže posilování.

casey

dneska jeste nic, ale po praci se chystam do fitka.

Ella

stačí, že jsem vyběhla nahoru a dolů šest pater? :) rekonstrukce výtahů – k druhým je¨sem byla líná se táhnout :D

Valky

Jóga :o) A relax…

anonym

vykouřil krabičku cigaret. né sranda.
jezdil jsem na kole ;D

anonym

ráno jsem skákala na trampolíně, k obědu jsem si jako vždy dala salát a odpoledne jsem oběhla louku. A taky bydlim v baraku takže schody

Zdroj: mé vzpomínky

arygnoc

ještě jsem nevykouřil svých 50 cigaret.

Ponytail

Odpoledne jsem ujela 8 km na bruslích, k večeři jsem si dala šopský salátek. 🙂

Kerberus

Hanulko, ty máš tak blízko do lesa, že za chvíli stihneš naplnit houbami košík?