Miroslavst

Co jste dnes dělali?

Dnes byl krásný den. Já hrabal na zahradě listí, což až tak krásné nebylo.
http://img.na­dapenny.com/t20/103­01/nadap121442267­660231.jpg
Co jste dělali dnes vy?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já jela k rodičům na návštěvu,pak do Tesca a na hřbitov zapálit svíčku.

Další odpovědi
anonym

já se spíš zahrabala do peřin at mě nikdo nevidí a nic po mě nechce,ale nepomohlo mi to,tak jsem se přesunula na gauč k televizi

aramah

Já marodím a tak jsem tady,nic nedělám a snad už tu bude veseleji…

hanulka11

Umyla jsem okna a dělala truhlíky na zimní výzdobu až vyhodím muškáty, aby nebyla holá okna. Bylo pěkně tak jsem toho využila protože ,až se ochladí tak tam nebudu muset mrznout.

oskar

Já jsem byl na hřbitově upravit hrob.

dagry

Šikulka, pracovitý Mirek 🙂. To já jsem si pěkně pospala (do 10.30). Pak jsme šli s pejskem na velkou vycházku. Dělají tady nový vlek pro lyžaře, tak jsme se byli podívat jak pokračují práce na něm. V lese jsme vyplašili pár srnek (naštěstí je pes nezavětřil).
Odoledne jsem šla navštívit nemocného kamaráda a po příchodu domů „závislákuju“ zde. Takže vlastně pohoda, klídek. Žádné vaření (oběd jsem dostala od mladých), žádné uklízení, prádlo vyprala pračka … relax.

ReHu

Také potřebuji uklidit listí.
Nechceš přijet na návštěvu?
Uvařím, upeču dobrotu, kafe mám, pivko ( po práci) koupím 🙂.