NikkiHeat

Co jsou zač?

Může mi tady někdo v kostce říct kdo jsou to ty Štikovy? Ornela, Monika a bůh ví kolik jich ještě je. O bulvár se teda opravdu nezajímám ale občas na mě vyskočí nějaký titulek s těmito individui ale nechce se mi to číst.
Doplňuji:
Děkuji všem za vysvětlení…už se o to nebudu dál zajímat.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Co asi, celebrity.

Další odpovědi
Beer4Real

Začala to ta Ornela když si udělala děcko s manželem Partyšové.
Tím se stala rádoby celebrita, ukazovala se všude, pomlouvala a chtěla z toho vytřískat peníze.
Je to odpad společnosti, lidi co nic neumí a chtějí být bohatí za každou cenu.
Já slyším to jméno a ježí se mě chlupy.
Holt někdo maká v továrně aby uživil rodinu, někdo si naschvál udělá děcko a je slavný.
Bleeee

marci1

Buď úplně v klidu, o nic nepřijdeš, jsou to tzv. „celebrity“, na které je vydána spousta exekucí (rodiče Štikovy). 🙂

www

O bulvár se rovněž nezajímám, proto nevím a je mně to fuk 🙂
Nejlíp udeláš, když si to přečteš sama.

led

Je to produkt zvrátenosti médií.
Uhorky ešte nie sú, kačice nemajú čas pre novinárov, tak hľadajú iné obete – pre naivných čitateľov…

Kelt

Taky to nevím a nevzrušuji se kvůli tomu. Často si říkám, že mnohé z těchto žen, které jsou v bulvárním tisku, jsou zajímavé jako vagíny s různým obalem.