zjentek

Co jsou vylomeniny? Co to slovo znamená?

Vylomeniny.

Nejlepší odpověď
annas

Jakl definují odborníci ve SNČ? a PSJČ?

  1. "Vylomeniny je činnost,. která vede k problémům či nehodám aj. '
  2. Jinak jde o slangový výraz, případně z obecné češtiny,ve významu hloupý kousek, hloupost., neuvážený hloupý kousek.

Vyvrácení něčeho, takže čin působí humorně, nepravděpodobně.

Vzpomínám si, že kdysi v TV byl pořad Vylomeniny, Řešení různých situaci, t často s humorem.

Další odpovědi
Edison

Rokio, mŕesy jsou něco úplně něco jiného. Vylomeniny… spíš ty klukoviny, psí kusy, nepřístojnosti, i ty bejkárny… prostě něco, co člověk dělá především pro svou zábavu a může to jiné přinejmenší pohoršovat, jiné zase pobavit, podle nátury každého soudruha.

Rokio

Vylomeniny jsou psí kusy. Jsou to móresy. Jedná se v podstatě o klukoviny.

Kepler

Mně se moc líbí slovo „bejkárny“, co zřejmě přišlo z Čech. Takový mladý vzrušený bejk nadělá takový štabarc, o kterém se ti nesnilo ani v mládí. VYLAMUJE ohrady z kůlů a tak…

marci1

Blbosti, pitomosti, kraviny …:-))