Usoman

Co jsou vodorovné ocelové mříže na fasádách administrativních budov a k čemu slouží?

Odpovědi
Mc Merkurion

… k čemu slouží mříže ??? >>> buď aby se někdo nedostal VEN anebo DOVNITŘ …

dubraro

Nemyslíš vnější žaluzie?

Mp2

Dej nějaky přiklad, odkaz, fotku..
Taky existují ocelové lamelove fasady…

Tohle není kvůli ochraně… Usoman se neptá na mříže na oknech v přízemí..

Tady v Hradci Králové je pracovni úřad a na něm je z pohledu z ulice Wonkova vidět zase sklo.. :D

Není to proti hluku ani zateplení.. To by vyšlo levněji..a hlavně jsem se tomu divil v létě… Horová sauna..

Kryšpín

Občas některý úředník který trochu odklání tvrdou měnu nechá umístit mříže aby měl malinko trening na případnou šatlavu

cukrar

dejte foto, asi se jedná o stínící a ozdobné prvky.