Co jsou to zaměstnanecké výhody?

zaměstnanecké výhody v zaměstnání-význam slova

Odpovědi
Mandarinka

Zaměstnanecké výhody jsou např.: Stravenky, Penijní připojištění, Příspěvky na volný čas, vzdělávací kurzy a programy, zvýhodněné půjčky, přechodné ubytování, volné jízdenky, motorové vozidlo k používání pro pracovní i soukromé potřeby aj.

Zdroj: http://www.me­sec.cz/clanky/vy­uzivate-zamestnanecke-vyhody/

petka

Stejne tak to muze byt mobilni telefon, pocitac ci prispevek na ruzna pripojisteni. Zalezi na zamestnavateli, co poskytuje.