jirka F

Co jsou to ty smažata?

Něco smaženého?Nebo co to konkrétně znamená?

Nejlepší odpověď
seraphico

Stejně jako někteří říkají kuřecímu řízku kuřízek, tak předpokládám, že smažata znamenají smažená kuřata.

Další odpovědi
elkon

To ví ten kokrháč co zde stále otravuje.

Mravenec

Musíš se ho zeptat poštou…😂

Drap

To ví pouze pomatenec kolt – krikrikri

zjentek

Smažky co tu píšou hovna to jsou!

Filip84

Je to hlavně úplně jedno.

Tady nejde o nějaká smažata, nebo něco podobného. Tady jde o Blba národného, aka rrihamirek, nebo jak se ten bazmeg jmenuje; nepamatuješ?:

Jak casto sy delate narodny pokrm gumaky s kecupem?
Fyala rekl, ze hovno nesmrdy. Co rikate na tento novy politikcy mem?
A odpovědi ve stejném stylu:
Ja polykam jenom narodny pokrmi jako rizek s chleby, smazeny syr s hranolki a gumaky s kecupem.

No tak to je on, až tak jednoduché to je.

Ano, přidal diakritiku, ale jinak je to náš „starý známý“.

No co, no, normální hater:

Přijde s úplnou kravinou: ani smažata ani smažený sejra, ani nic podobného, není národní jídlo, to za prvé.

Národnímu jídlu se neříká pokrm, to za druhé.

Jídlo se konsumuje, jí, nepolyká se, polyká se sperma, nebo „prášky“ – víš co.

Asi mu to bylo málo, no tak ubral na psán bez diakritiky a přidal slova, o kterých si, asi, myslel, že vyvolají nějakou emocionální reakci, tedy, smažata.

Nemýlil se, jak vidno, slaví s tím úspěch, to už je snad desátá otázka kolem smažat.

Prostě je to člověk, kterého baví provokovat lidi, těší ho jejich anymosní reakce, baví ho, když se mu to někdo snaží vysvětlit, když se ho někdo snaží poučit atp.

Jako já ho lidsky chápu, asi ten jeho život stojí naprosto a komplexně za hovno, nebo on ho za takový považuje, víš co, to je vždycky subjektivní. No tak co, místo, aby si vytáhl hlavu ze zadnice a začal se svým životem dělat to, co mu pomůže ho pohnout tam, kde chce, tak se hojí na ostatních.

To je dost častý model fungování. Pravděpodobně – z toho, co na sebe „práskl“ ještě jako Blb národný – bude na tom ekonomicky tak – tak, bude těžce pod pantoflem. Na venek to bude spořádaný člověk, do kterého bys to ausgerechnet Ty vůbec neřekl, jo, no a tady – víš co.

Existuje jednoduché řešení: vysrat se na něj. Napíše něco o smažatech. Fajn, jak píše seraphico, klidně to může být smažený kuře. Může to být, ale – víš co: myslet znamená hovno vědět. Tak se ho zeptám, ne: co to jsou smažata, prosím pěkně? Normální uživatel Ti odpoví. Když ne, zablokuju, a dál ty jeho píčoviny nečtu, ne, vždyť to je stejně úplně o ničem.

Kdyby se tady nenašla hromada opravářů lidí, zapadlých vlastenců, „učitelů“, co si myslí, že když je podle nich něco špatně, oni to tomu druhému řeknou, že to tím změní, tak už je dávno pryč. Až tak jednoduché to je! 👌😃