Co jsou „štítky“ ve Firefoxu?

Jak pracovat se „štítky“ ve Firefoxu.Co se s nimi označuje v záložkách.jak označujeme šítkami záložky a proč?Co štítky usnadňují.

Odpovědi
AfrodCZ

Štítky pokud mě nešálí rozum by měli být takové jako male upomínkové rámečky, že se do nich napíše nějaká zpráva a ta se pak zobrazuje, ale nevím to na 100%.

lukas

Štítky jsou jako náhrada složek – označíš si s nimi záložky a pak si můžeš zobrazit všechny záložky u kterých je tento štítek. Výhoda oproti složkám je, že můžeš mít jednu záložku s více štítky.

Stejně fungují štítky např. v Google Mailu, nebo v Outlooku(tam se to snad jen jmenuje jinak).