Sofinkat

Co jsou selfies?

Nejlepší odpověď
Quimby

fotky, kdy se člověk fotí sám, třeba před zrcadlem a tak. Viz. https://www.go­ogle.cz/search?q=sel­fies&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=gWlLU-WmG6WI7AartoAw&ved=0CAg­Q_AUoAQ&biw=1517&­bih=754&dpr=0­.9#q=selfie&tbm=is­ch

Další odpovědi
Emefej

To jsou ty fotografie zdeformovaných, ale usměvavých obličejů, dělané chytrým telefonem z natažené ruky. Dříve jsme je dělali fotoaparátem ze stativu pomocí samospouště a obvykle vypadaly o mnoho lépe.

Stingo

To jsou ti nemocní narcisové, co se fotí sami na facebook nebo jiné sociální sítě.

MK44

Fotografie, kterou pořídíte tak, že vyfotíte sama sebe z natažené ruky. Wikipedie a Urban Dictionary to popisují, v jazyce, z něhož výraz pochází, takto:

A selfie is a type of self-portrait photograph, typically taken with a hand-held digital camera or camera phone.

Pictures taken of oneself while holding the camera at arms length.