co jsou personalizační programy?

V nabídce práce požadují znalost personalizačních programů a mě se nepodařilo zjistit jaké to jsou. děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Bumbes

Personalizační SW se využívá k přizpůsobení specifických (např.osobních, free-autorských,..) dat svým potřebám. Například při tvorbě prezentace jde o výběr různých předpřipravených možností, fontů (písma), ozvučení, skinů (grafických podob) a pod. Obdobné typy použití personalizace bývají časté i u různých osobních serverů v možnosti nastavit si prostředí dle vlastích požadavků:

  • zobrazování aktuálních informací podle zadaných hodnot (počasí podle adresy, horoskopy podle data narození atd.).
  • možnost manipulovat přímo s obsahem stránek (skrýt některé informace, či naopak přidávat informace z jiných zdrojů).

Takto přizpůsobené domovské www (on-line obchody, reklamní, diskuzní a seznamovací www) v prohlížeči jsou pro uživatele příjemným a užitečným nástrojem. Tyto možnosti také podstatně zvyšují i návštěvnost www.

Zdroj: blog.fg42.cz/2007/05/­mekkou-internetov-reklamy-je.html