Co jsou názvy vlastních složek

K zjištění hesla na e-mailu po mně chtějí názvy vlastních složek, prosím ví někdo co po mně chtějí? Díky

Odpovědi
alenka901

já si myslím že to je ta složka při který jsi si zakládal meila tak ti to dalo kontrolní otázku když zapomeneš heslo např,jméno matky za svobodna,číslo řidičského průkazu a tak no snad jsem ti aspoň trošku poradila

Ejmin

Když si založíš e-mailovou schránku, tak máš standardně složky: Doručené, Odeslané, Koncepty, Koš, Spam Koš atd…(Záleží na poskytovateli schránky), ale můžeš si vytvořit novou složku. Např.: ‚Pracovní‘, ‚Od Strejdy‘ atd… A proto to po tobě chce jména těch složek, které jsi si vytvořil/a aby si se prokázal/a, že jsi opravdu vlastníkem té e-mailové schránky.

Attack-design

složky které jsi si v majlu sám nastavil např. pracovní, kamarádi…

Dandi

Ptají se Vás, jaké vlastní složky jste si ve Vaši schránce vytvořila. Je to podobný způsob jako to, kdyby se Vás zeptali, od jakého odesílatele máte ve schránce maily. Maily by Vám však poskytovatel neměl prohlížet a proto se ptá na názvy složek. Je to zcela běžný postup.