Co jsou loziska v hlave?

dobrý den, mému tchánovi doktor řekl,že má v hlavě ložisko.Zajímalo by mě co to vlastně znamená.Děkuji Kat­ka

Nejlepší odpověď
hanulka11

to by nejlépe vysvětlil lékař, který mu vyšetření dělal

Další odpovědi
Miroslavst

Chtěl jsem ti odpovědět že tam má ložisko z kola, ale neudělám tak.
Může tam mít cokoli, zánětlivé ložisko, tedy nějaký hnis, také tam může být nádor a to jakýkoli, nezhoubný, ale i zhoubný.
Prostě ložisko je něco, co tam je a nemá tam být.

anonym

Místo ve kterém se vytvořil například zánět. Může to být třeba roztroušená skleroza ale pokud v tomhle počasí trpí rýmou, může jít právě o viry.

vecernice

Ano může to být ložisko zánětu apod.Taky jeden můj kamarád má už léta lupénku a na kožním mu řekli,že má ložiska na hlavě.Otázka je hodně obecná.