leorespect

co jsou lagy?

co jsou lagy v MMPRPG hrach a jak jim předchazet?

Nejlepší odpověď
kenyrts

lagy – Výpadky ve spojení se servrem, hra se trhá.

další pařanský slovník viz link:

Zdroj: http://tomaser­lich.cz/paran­sky-slovnik/

Další odpovědi
Retko

lagy je tak rikac zpomaleni odpovedi od serveru.

Cili ty kdyz zmacknes tlacitko myse a vyvolas tim akci, tedy prenos pozadavku na server, ted konkretne na server wow, a on ti musi rychle odpovedet.

Kdyz mas lagy se rika tehdy, kdyz ta odpoved od serveru trva dlouho, cili ty zmacknes mys a pak cekas nez se neco stane.

Pokud jsi nekde videl cisla, tak se o udava v milisekundach, cili aby to bylo hratelny tak ta odezva musi byt do 100ms. Nad 100 uz nekdo muze rikat ze ma lagy.

A jak tomu predchazet??

Zalezi to na tvem pripojeni, to za prve. Cili nestahovat nic kdyz hrajes.

A za druhe to zalezi na kapacite toho serveru, cili kdyz se k serveru wow zacne pripojovat hodne lidi, tak to prestane zvladat (lidi si to musi mezi sebou podelit) a budes mit lagy. Ale u wowu to neni moc pravdepodobne, myslim u originalu. U freeček jo.