Ňuňátko

Co jsme udělala špatně nebo proč mi nadával?

K nám do školy přišel jeden kluk, moc hezký, vtipný a milý… Moc se mi líbí…
Tohle se stalo před začátkem zimních prázdnin:
Slyšela jsem ho jak se baví se svými kamarády … bavili se o mně … říkal těm svým kamarádům že se mu moc líbím, že jsem moc fajn a sympatická… ale že mám na víc… atd…
Druhý den ve škole jsem ho potkala na chodbě a napadlo mě že ho pozvu na rande… tak jsem k němu přišla, pozdravila ho a pozvala na rande a on mi začal nadávat že jsem pí** atd…
Musím nad tím pořád přemýšlet…://:(
Předem děkuji za odpověď:-).

Nejlepší odpověď
Hlada

Měl pravdu. Máš na víc.
Bez ohledu na situaci si tohle kluk k holce nesmí dovolit. Je to primitiv.

Další odpovědi
Lamalam

Projevil se jako blb, kašli na něho.

klumprt

Tak to se odkopal jako blbeček. Jedině pokud sám spontánně přijde a omluví se, tak bych mu možná dal šanci. Jinak – ignorovat.

Byli jsme taky pěkná vemena, když jsme byli kluci, ale takhle se za nás (90. léta) s holkama nikdy nemluvilo.

Zbynas

A ty jsi se ho ptala před ostatními? Jestli ano, možná to bylo jen před nimi. Zkus to jen mezi čtyřma očima. Pokud to tak bylo, tak ho prostě vypusť z hlavy.

anonym

Je to určitě pubertální bbl,kašli na něj,máš opravdu na víc.

Mára.kunta

Tak jestli tohle není fake tak jsi mu měla dát facku přes celou hubu aby se chlapec probral.

anonym

Taky myslím,že máš na víc liško vychytralá.