Co jsme schopni udělat nebo neudělat aby se z naší republiky stal kožní záhyb pro cizince?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-chovate-k-romum-bojite-se-jich

Jiná otázka k otázce od Lerak14…
Co jsme schopni udělat nebo neudělat aby se z naší republiky stal kožní záhyb pro cizince? To už jsme opravdu tak tupí že se nesmí říkat pravda? Že tohle se nesmí a tohle je rasismus? Jaký rasismus? Stavění mešit, Arabi, černoši, Slovenští romové, Rumuni, Ukrajinci atdatd.. Nemůžeme po vládních činitelích chtít zajistit klid? Tlačit na to, abych zde byl doma já a ne cizinec pro kterého je tahle republika pouhým napadeným listem který zničí? Není dne abych nepotkal někoho takového. To ustupujeme od dávné kultury? Naši předci bojovali proti Turkům, teď je sem pustíme? Kdy zde budou uplatňovat řezání hlav a to vyřvávání z věží? Kanaďané tady budou něco zkoumat? Co budou zkoumat? Noční bary a diskotéky a pak během hodiny napíšou jací jsme zlí?
Doplňuji:
Mojitkovi nikdo zprávu nesmazal. Stala se chyba. Ve chvíli přijmutí odpovědi Admin změnila původní nadpis „jiná otázka k otázce od lerak14“ a odpověď se neuložila. Odpověď se střetla současně se změnou názvu.

Nejlepší odpověď
anonym

trochu nechápu vaší otázku,sice mi taky vadí rozprodávání kulturních památek cizincům a že naše republika patří spíše jim než nám,a že romové mají větší výhody než my a jejich křik o diskriminaci místo aby šli jako my pracovat,ale jinak nechápu proč bychom sem měli zvát arabi a vracet se do středověkého mučení a trestání,co jste tím měl na mysli?

Další odpovědi
anonym

http://www.ic­m.cz/xenofobie-a-rasismus-charakteristika

mojitek

admin mi vymazal odpoved… kde to jsme?

mojitek

aha,takze se adminovi/admině omlouvam za nařčení 😉

anonym

Tak pište potichu:-)

anonym

Že sem přitáhnou svoji kulturu. Myslím tím tohle http://middle-east.liveleak.com/ můžeme si vybrat. Oni jsou vychováváni nenávistí k nám. Nebo že by zde byli hodní až jich tady bude dost?

anonym

můžeme jen doufat že to tak daleko nezajde

anonym

Také doufám. Vymřeme si sami. 🙂

anonym

když nás zbije rom tak jsme vinni ny nebot jsme ho určitě utlačovali,pro­vokovali a diskriminovali,když zbijete vy roma tak jste mrtvý-pomstí se vám celá jeho rodina