Marky Stark

Co jsi za člověka?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka není správně formulovaná. Chcete znát typ, charakter, bydliště, povolání, jídla atd.?

Jsem žena, beru se taková, jaká jsem, jak mě vidí ostatní, je jejich věc…
Občas pochybuji, tedy myslím, takže jsem…

Další odpovědi
Klaproth

Tak jako ostatní – moudrý, pracovitý, poctivý a skromný.

marci1

Když už člověk jednou jsem, tak koukám abych byla. A když koukám, abych byla, a jsem, tak jsem to, co jsem, a nejsem to, co nejsem, jak tomu v mnoha případech je. 🙂
Motivace citátem Jana Wericha.

Drap

Přijď se podívat.

luckykubrt

Pokud to ještě genderoví vědci nezměnili, tak Homo sapiens. 🙂

Jiří Bohumil

Snad normální. Ale kdo ví?

Jiří Bohumil

Klaproth- to nemyslíš vážně? Nejde o Tebe (ale třeba i Ty si „fandíš“) ale o ty ostatní. Krásně by bylo na světě, pokud by jsi měl pravdu. 😉

RyuzakiKate

Však si dělá p*del :)