_136

Co jsi osobně myslíte o tomto příběhu dvou gayů a jejich /adopci/ dítěte?

Je správně aby měli homosexuálové také právo na adopci nebo získat dítě do pěstounské péče?

Nejlepší odpověď
UPhelp

Není to správné. Chudáci děti. A než tady někdo opáčí, že je to třeba lepší než dětský domov atd., tak si první zkuste představit, že byste byli na místě toho dítěte, vychováváni někým takovým, mít je za rodiče. To já bych se rovnou odstřelil.
Homosexualita není normální ani přirozená (první si obojí definujte). Z evolučního hlediska, biologického, společenského a dalších.

Že je to dneska v kurzu a že se to nejen toleruje, ale dokonce podporuje a propgauje, tak to ještě neznamená, že to normální nebo přirozené je. Ostatní (všude po světě) v tomhle jenom podléhají „módě“ a sklonu „vývoje“ kultury. Třeba USA jsou na tom dnes v příšerném stavu s jejich „zlými, bílými kolonialisty,“ homosexuály, transgenderovými a podobnými „osobami, s pseudo svobodou slova, myšlení a demokracií (kterou se neustále ohnějí, přitom nikdy ani nebyli nejdemokratičtějším státem), egoismem na prvním místě, nulovou zodpovědností“ Tady to vystihuje celkem dobře: https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/cla­nek/umlcovani-dobrovolna-cenzura-v-mnohem-se-to-na-skolach-v-usa-podoba-kldr-lici-prebehlice-40363878#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=ijjytTWuJ­Xk-202106210842&­dop_id=40363878&sou­rce=hp&seq_no=7&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
Sexuální orientace je ovlivnitelná, tím neříkám, že když dítě vychovávají homosexuálové, tak z toho dítětě na 100 % vyroste taky homosexuál. Každopádně je tu mnohem větší riziko a šance.
Společnost je taková, podle toho, co toleruje, podporuje a propaguje. Vyvíjí a rozrůstá se to, co POVAŽUJE za normální a co dovoluje.

Ať si jsou někteří, jací chtějí být, ale děti by jim být svěřeny neměli. Každý člověk od narození má právo na normální život, řádnou výchovu, správné vzory (muže a ženu, otce a matku) atd. O právo na dítě přišli už tím, že jsou takoví (ne, není to stejné jako u těch, kteří nemohou mít dítě z důvodu neplodnosti atd).

Další odpovědi
Ametyst

Kousek po kousku jsme takovými články nahlodáváni, abychom kapitulovali a přijali, že je toto normální, a už se ničemu nedivili, nedejbože protestovali. Je to propaganda.

elkon

Není to normální. Ještě v době, než se svět zbláznil, se homosexualita řešila jako choroba a lékaři se snažili různými výzkumy a cestami přijít na to, jak těm lidem pomoci. Najednou si někdo (tuším že v Americe, jak také jinak) vymyslel, že je to vlastně normální stav a přestalo se to řešit. Naopak se tento jev začal vyzdvihovat a propagovat. Je to na hlavu. Já bych dítě takovým lidem nesvěřil. Podle mě z toho kouká pro dítě trauma na celý život. Každé dítě potřebuje tátu a mámu. Vidíme, jak to často vypadá, když jeden z rodičů (hlavně otec s „pevnou rukou“) chybí. Někdy to dítě těžko nese a vyrovnává se s tím po svém. Začne třeba fetovat, vykrádat trafiky, krást auta a pod. Co se pak asi děje v hlavě dítěte, když ve škole a mezi kamarády vidí, jak to chodí, když mají tátu a mámu a doma vidí tenhle paskvil. To na něm musí zanechat psychickou újmu.

plebs

Odborníci znalci, specialisté, poradci, politická šlechta nemají námitek tak je to správné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.