kiky

Co jsi myslíte o Dominice Haškové?

NO ja bych řekla že nějak extra krásně zpívat neuměla ale taky nemůžu moc soudit protože nejsem nějak hudebně nadaná.Co jsi myslíte vy??

Nejlepší odpověď
verka

Porota její zpěv ocenila. Já jsem byla dojatá, že se táta na ni přijel podívat. Bude šikovná a určitě o ní ještě uslyšíme. Pokud si lidi spojují úspěch její otce s jejím postupem, tak nesouhlasím. Spíš jí to ublížilo, lidi jsou na tohle zlí.

Další odpovědi
rybíz

Také nemám přímo hudební sluch, ale myslím si,že zpívala velmi pěkně. A postoupila právem, tím myslím, že sláva jejího otce na to neměla vliv. Pokud by zpívala špatně, nepomohlo by ji ani kdyby byla dcerou prezidenta.

hanulka11

Je sympatická a líbila se mi, děti slavných rodičů bych řekla,že to mají ještě těžší.

Mili @

Mi se moc líbila!!!! 🙂

led

Na svoj vek spievala vynikajúco. Po niekoľkoročnom vyspievaní sa má šancu dobyť svet.

mosoj

Co si o ní můžu myslet, já ji neznám.
Vy ano ?