quentos

Co jsem zvoral? Zapojil jsem k hi-fi bedny, hraje jen jedna…

Kdybych přehodil dráty, nebude logicky přece hrát vůbec žádná. Ale když jen jedna…?

Nejlepší odpověď
tom004

Bedna by měla hrát i když dráty nezapojíš správně .Zkus zapojit tu bednu,která hraje na druhý výstup.Poznáš jestli jsou oba v pořádku.Když ano,potom zkontroluj dráty,připojení u beden,v nejhorším případě i bedny.Když nemáš k dispozici nějaký ohmmetr,tak na měření stačí žárovka z baterky a baterie.Možná bude jenom špatný kontakt.

Další odpovědi
Michal Kole

Asi přerušený drát nebo špatný kontakt v konektoru. Ohmetrem v multimetru změřte odpor cívky reproduktoru, měl by být nekolik Ohmů

Mapel

Mnohdy je otázka co znamená zapojil jsem bedny. Jak je proveden vývod, jak je veden přívod – společný nebo samostatný kabel s bodem rozdvojení?

quentos

tom004: díky, v tý druhý (bedně) asi nebyl (drát) strčenej dost hluboko ;{)> teď už je to v pořádku