socra

Vysvětlíte mně prosím, co jsem spáchal?

Jsem podezřelý z přestupku dle § 125c zákona č. 361/2000 sb. (§§ 46, 47 zákona č. 200/1990 sb. Co to prosím znamená?

Nejlepší odpověď
gecco

Co´s (s)páchal bys snad měl vědět ty, ne??
😉
Prostuduj si ty paragrafy, třeba si vzpomeneš…
zákon 361/2000 (silniční) – http://www.za­konyprolidi.cz/cs/2000-361
zákon 200/1990 (o přestupcích) – http://www.za­konyprolidi.cz/cs/1990-200

Další odpovědi
cukrar

Nevím z čeho opisujete čísla, ale máte málo čísel…
příklad,
zákona č. 361/2000, § 125c, a pak číslo odstavce, který jste porušil

bolak

A neparkoval jsi někde kde se nesmí v určitém datu stát? Nebo na místě které je pronajaté určité SPZce?

socra

Problem je ten ze auto stalo na parkovisti cely vikend. Takze sem udelat nemohl nic zaparkovano bylo taky jak ma. Rano jsem nasel listek od mestaku.

gecco

Tak jedině se těch měšťáků optat – zmíněné § jsou příliš obsáhlé na nějaký odhad toho, kdo situaci neviděl…
😉

socra

Prave sedim v cekarne tak sem zvedavej

cukrar

Už víte, co jste porušil?