jirka F

Co jíte ke snídani (nejčastěji)?

Nejlepší odpověď
anonym

Vejce usmažená na uzeným bůčku…, ale střídám to i s taveným sýrem, někdy stačí rohlík s máslem, prostě jak kdy.

No jo, i polévku si dávám- prdelačku i tu gulášovku, ale tlamovku bych nevzal do držky. 😁

Další odpovědi
quentos

Nelze odpovědět, nevím totiž, co by vyhrálo anketu o „nejčastější“ snídani… někdy pečivo s něčím, někdy jenom něco sladkýho, někdy jenom kafe a za pár hodin potom rovnou voběd…

gecco

Pečivo…
Ale co nejčastěji k němu ti asi neřeknu – nevedu si statistiku a rád jím pestře – takže od másla či sádla přes nějaké pomazánky, sýry, uzeniny, vejce po třeba dršťkovou nebo gulášovou polévku…
😉
___________
Jo – prdelačku taky můžu…
Bílou téměř výhradně používám jako základ pro další vaření, ale prdelačka je fajn…
😉

redy

Jedině jogurt, bez pečiva 🙂

talka

Nejprve jen teplou kávu a pak – až když mám hlad – chléb s mlékem, má největší pochoutka od dětství.

pepe88

Vychlazenou 12ku.

Magix.cz

nesnídám.

anonym

šťávu, co mám, to tam dám
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=aXz6ma3jIvM

štamgast

Jak co a jak kdy. To by byl dlouhej seznam. Ale snídám hlavně sladké věci.

ReHu

Jak kdy. Je to různé.
Často mívám takový snídaňooběd.

gecco

Redy – to bych dopoledne (s)trávil vsedě…
😉

redy

🙂