štamgast

Co jíte na Štědrovečerní večeři?

My nejíme kapra. Letos budeme mít smaženou Tylápii (je skoro bez kostí, nepáchne tolik a je skvělá)+bramborový salát.
Doplňuji:
Já netvrdím, že kapr páchne. Mně ryby voní jen podotýkám tuhle rybu jako tip pro ty, co nemají rádi rybinu. My polévku neděláme. Jo a ještě ke kaprovi-já ho nemám rád pro to, že jednou byl cítit bahnem.
Hodně lidí nedělá kapra, ba ani rybu tak tady nepiš něco o tom že to nejsou Vánoce.

Nejlepší odpověď
briketka10

jdu k ségře každá si děláme svůj salátek ona podle mamky já
podle taťky, ona udělá kapříka, dnes ho jela koupit a já už mám
hotový kilo a půl vinný klobásky mňam na ně se těším nejvíc a
pak si dám zmrzku se šlehajdou ☺

Další odpovědi
vlk samotař

Bez kapra a salátu by to nebyly vánoce.

Drap

Rybí polévku, smaženého kapra , salát. Jo, a kapr nepáchne. Ten voní

Sůwa

Vánoce jsem definitivně zrušila, takže zítra to vidím na domácí celozrnný chlebík s domácí meruňkovou zavařeninou 🙂

Rocker

Salátek a kapříka

quentos

už jsem odpovídal včera: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vanocni-zvyky?podobna=1

M.

Rodiče s babičkou kapra, já a bratr nejspíš filé.

SimakPida

Klasiku-Bramborový salát a smažený kapr.

iceT

Někdo ryby prostě nejí,ať už kvůli kostem,nebo kvůli rybině,ale proti zápachu je možné rybu namočit do mlíka.Nebo koupit jinou rybu.Mamka smažívá amura,štiku,podle toho co tatík chytí.
Tilápie je výborná,ale taky štikozubec je výborný a taky bez kostí.Štědrovečerní večeři dělám už dnes,jelikož zítra se k plotně asi nedostanu.

Kamionacka09

Rybi prsty a bram.salat..(kapra nejak nemusim)

pizlicka

zapecenou ruzickovou kapustu se syrem.vanoce neslavííím.