Avatar uživatele
zjentek

co ještě, vyjma kastrace, je hodně dobré proti sexu?

..třeba když je někdo porád nadrženej

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, lota, Nazdar Bazar před 3419 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Myslet neustále na něco, co člověka pohlavně nevzrušuje.
Např.: Slavie Praha, Valentina Těreškovová ve skafandru, žehlicí prkno, polabská nížina, pracovní sobota, upomínka od dodavatele plynu, Anna Šabatová v plavkách, druhý pilíř důchodu.

Vyvarovat se následujících věcí: finále FED cupu, akrobatické lyžování – jízda na boulích, akustická kytara, hora Říp, číslovka tři, číslovka osm, číselný zápis čísla padesát pět, 99% obsahu internetu, 75% historie vlastního prohlížeče.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

třeba tohle? :DDD http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-se-kluk-udelat-bez-dotyku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

chleba namazanej syflem..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

zdržanlivost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Střelená soudružka. To pomůže a jde se s kamarády na pivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Strčit ho do úlu a třikrát zabouchat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Proč chceš snížit sex? Přece sex je základní síla. Nebýt sexu, tak bych nebyl já ani ty ani ostatní. Jsou erotické pomůcky atd. Pokud to někomu vadí, může se nechat vykastrovat, nebo vyoperovat libido.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kavac

klášter

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Bydlení s tchyní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Co třeba nepřitažlivá partnerka? No, pak třeba nějaké závažné problémy, které by člověk musel řešit a neměl na povyražení ani pomyšlení…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

bolak: bude to znít trochu zemanovsky, ale- už jsem myslel, že nepřijdeš, ty starej kozle

před 3419 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Agneta, ale já se ptám, co je právě proti tomu dobrý ..aby se člověkovi právě vůbec nepostavil, když se ti kouká do očí ..natož koukání s výronem. A vůbec, to „nepostavil“ ber obecně, když říkám „někdo porád nadrženej“, tak myslím i ženský ..aby to nebylo na mě, páč by si to mohla přečíst i přítelkyně a začít hledat pravdu

před 3419 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Tak snad že by ses nechal pokřtít v nějaké církvi?
Ve starší české(pokrokové – komunistické)li­teratuře se doporučuje, aby děvčata spala s rukama na peřině, a chlapci aby měli dostatečně volný oděv-kalhoty, takže žádné moc těsné spodní prádlo :DDD
a to jde ještě dál…a ti(muži), co měli „předmanželský“ orgasmus, se měli nazývat úchyly a idioty :DDD

před 3419 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek