zjentek

co ještě, vyjma kastrace, je hodně dobré proti sexu?

..třeba když je někdo porád nadrženej

Nejlepší odpověď
klumprt

Myslet neustále na něco, co člověka pohlavně nevzrušuje.
Např.: Slavie Praha, Valentina Těreškovová ve skafandru, žehlicí prkno, polabská nížina, pracovní sobota, upomínka od dodavatele plynu, Anna Šabatová v plavkách, druhý pilíř důchodu.

Vyvarovat se následujících věcí: finále FED cupu, akrobatické lyžování – jízda na boulích, akustická kytara, hora Říp, číslovka tři, číslovka osm, číselný zápis čísla padesát pět, 99% obsahu internetu, 75% historie vlastního prohlížeče.

Další odpovědi
Agneta

třeba tohle? :DDD http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-se-kluk-udelat-bez-dotyku

bolak

chleba namazanej syflem..

led

zdržanlivost

ptáč

Střelená soudružka. To pomůže a jde se s kamarády na pivo.

jirkajirka

Strčit ho do úlu a třikrát zabouchat.

Kelt

Proč chceš snížit sex? Přece sex je základní síla. Nebýt sexu, tak bych nebyl já ani ty ani ostatní. Jsou erotické pomůcky atd. Pokud to někomu vadí, může se nechat vykastrovat, nebo vyoperovat libido.

kavac

klášter

Děda Louda

Bydlení s tchyní.

lota

Co třeba nepřitažlivá partnerka? No, pak třeba nějaké závažné problémy, které by člověk musel řešit a neměl na povyražení ani pomyšlení…

zjentek

bolak: bude to znít trochu zemanovsky, ale- už jsem myslel, že nepřijdeš, ty starej kozle

zjentek

Agneta, ale já se ptám, co je právě proti tomu dobrý ..aby se člověkovi právě vůbec nepostavil, když se ti kouká do očí ..natož koukání s výronem. A vůbec, to „nepostavil“ ber obecně, když říkám „někdo porád nadrženej“, tak myslím i ženský ..aby to nebylo na mě, páč by si to mohla přečíst i přítelkyně a začít hledat pravdu

Agneta

Tak snad že by ses nechal pokřtít v nějaké církvi?
Ve starší české(pokrokové – komunistické)li­teratuře se doporučuje, aby děvčata spala s rukama na peřině, a chlapci aby měli dostatečně volný oděv-kalhoty, takže žádné moc těsné spodní prádlo :DDD
a to jde ještě dál…a ti(muži), co měli „předmanželský“ orgasmus, se měli nazývat úchyly a idioty :DDD