štamgast

Co ještě komentuje Míra Bosák kromě fotbalu?

Nebo je jen expert přes jeden sport?

Nejlepší odpověď
Alesh

golf

Další odpovědi
bolak

Zeptal bych se jeho manželky. Jestli komentuje úplně všechno tak to musí bejt fakt síla.

Některý ty jeho hlášky totiž vypadaj, že vznikly hlavně po večerech :)

„Ševčenko neprorazil. To by u toho musel být jeho otec, tankista.“

„Hraje se jen na jedné polovině hřiště, z toho bude mít radost správce hřiště.“

„Dnes jsme bohužel sledovali zápas, v němž si podala ruku bída s nouzí.“

„Rozhodčí asi nemá svůj den a chtělo by to střídat.“

„…a netrefí se a netrefí. Co tomu asi říká manželka…“

„AAA tak tohle byl faul už od pulici čáry.“

„A konec první půle už je za dveřmi, dalo by se říct, že už podupává v předsíni… … a to jsou moc pěkné zvuky.“

„… hlava běloruského obránce se tam zle potkala s kopačkou Pavla Nedvěda…“

„kdo neskáče není Čech hop hop hop“

"Tady by se dal vzpomenout kolega Shakespeare: "Mnoho povyku pro nic""

SINGO: moje odpověď se alespoň týkala Bosáka a jeho komentování narozdíl od té tvé která se týkala pouze mé osoby, a byla tedy hrubým porušením kodexu uživatele :)

Navíc otázka už byla zodpovězena výše > „Jaromír Bosák – specializuje se na fotbal a golf“
Dělám si u tebe velký černý puntík a parametry tvého komentáře si nastavuju jako filtr do AdBlocku > „blokovat SINGO jako reklamu“

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Re­dakce_sportu_%C4%8Ces­k%C3%A9_televi­ze

SINGO

bolak: A co to má společného s otázkou? (NIC)

Prosím příště odpovídej na otázku, děkuji.