Avatar uživatele
manon

Co ještě dodat k takovému shrnutí?

http://usti.blog­.cz/0911/neko­lik-vet-vystihujicich-stav-ceske-spolecnosti-v-lete-2009

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, mosoj, anonym, johana 56, fcoop, anonym, radce před 4147 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

já bych to snad podtrhnul tímto video sestřihem z vystoupení George Carlina … sice hovoří o amerických volbách daleko od nás, přesto se v mnoha slovech jistě dobře najdeme 🙂 https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ISYtDsiv­zkY
Doplňuji:
… tohle je prostě to nejlepší co dokážeme, to nejlepší co náše společnost umí vyprodukovat 🙂

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?manon Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
radce

Tři roky staré, ale stále aktuální – bohužel…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Názory paní Šiklové znám a plně se s nimi ztotožňuji. Za to jsem obviňován že mám levicové názory. Dokonce se do toho pořád pletou nějací komunisti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Žiji asi na jiné planetě, protože tohle popisování myšlení a skutků Čechů je mi naprosto cizí.
Doplňuji:
Nezávidím, že má někdo více peněz a majetku – jíst mám co a bydlet vlastně také. Nenadávám, že se cokoliv zdražuje a často si ani zdražení nevšimnu. Nepotřebuji mít drahé věci a kupovat si dražší potraviny (i když u některých raději sáhnu po těch s vyšší cenou). Bulvární plátky nečtu a ani papírové noviny. Občas si přečtu zprávy na internetu, ale převážně o kultuře a přírodě. Na televizi se podívám jednou za čas na nějaký film a na seriál Věřte-Nevěřte. Někdy zhlédnu nějaký dokument nebo pořady pro děti. Mám se tady dobře a mám i svoje názory za kterýma si stojím. Život beru s humorem (hlavně černým).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Na každou svini se vaří voda
Mě by spíš zajímalo, jestli do naší politiky vstoupí konečně nějaký „hrdina“ , který si bude vědom, že jeho funkce je posláním zajistit milionům lidí lepší život a ne obohacovat sebe.

Radek John – o tom sem si myslel, že tam něco udělá, ale je to stejná prodejná mrcha jako ostatní

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

BANAN93: Nevaří. To je z lidových pověstí a bajek. Zlo prohrává a dobro žije :) Jooo a z prezidentské vlajky. Tam se píše myslím Pravda vítězí… No, už aby to bylo…

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

dejte jakkoliv čisté povaze moc, dejte mu strach že o tu moc přijde, a začne se chovat přesně tak, jak se chovají všichni politici. Začně skrývat chyby, začne se vymlouvat, začne přemýšlet kde by pro sebe něco urval aby se zajistil pro případ že o své teplé místo opravdu jednou přijde … na politické sesli se zkrátka neumí chovat čestně nikdo.

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Tak.
A moc dobré video. Máš u mne schovanou nominaci – později, abych neuzavřela otázku zatím.
K videu: Snad jen opravdu začít každý sám u sebe, u vlastních postojů a každodenního chování, v rodině a od útlého věku.
Tomu se říká utopie tuším :)

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek