Complex

Co jedl predátor, když zrovna neřádil na zemi?

Odpovědi
Kepler

Asi nějaké amarouny, nebo tak něco. Takže se ani nedivím, že si lítal na Zemi, aby si spravil žaludek.

annas

Názory se liší – někdo říká ldiské nebo jiné syrové maso, maso z ondatry, , jiný plody země, fazole, kořínky. Dokonce, že nic.

https://scifi­.stackexchange­.com/question­s/132953/does-the-predator-eat-human-flesh

led

Pokiaľ máte na mysli mimozemšťana aliendrona, tak to sa musíte opýtať jeho. Na Zem lietal, pretože objavil princezné a chcel si napraviť svoje žalúdky. Vraj ich má toľko, koľko hláv, pretože uznával delenú stravu. A keď sa minuli princezné, objavil v Amerike ženy a dievčatá kyprých tvarov.