Michal Kole

Co je zrychlené projednávání zákonů ? V čem je to rychlejší o proti klasice ?

Odpovědi
pusinka50

To znamená, že poslanci zcela výjimečně v parlamentu nespí, neluští křížovky, nečtou módní časopisy, nehrají na notebooku hry, výjimečně mají pravidelnou docházku, pracují poprvé v životě i o všech prázdninách, výjimečně se mezi sebou nehádají a nekydají na sebe špínu, výjimečně jsou střízliví no a protože český lid na toto není vůbec zvyklý, pak se velmi diví, když najednou šup.....a je tu zdravotnická reforma a druhé šup…důchodová reforma a třetí šup…zdražíme úplně f – jako fšecko

jmhad

a pokud mohu doplnit „pusinku“ zbytečně nekecají u pultíku nesmysly /jako třeba,že zvýšením poplatku za popelnici se bude více třídit odpad/, a to vše jen z jednoho důvodu,že má někdo v pozadí na urychleném projednání věci zájem, třeba aby se něco při normálním projednávání neprokouklo, a něco málo za to slíbil.Třeba vybudovat v Parlamentu modlitebnu
Doplňuji:
No,pokud se nepletu,rychlejší je v tom,že se vynechává tzv. druhé čtení,ve kterém se navrhují různá doplnění.Přečte se návrh,nějaký výbor to za pár dní posoudí,zpravidla doporučí /viz výše/ a hned se schválí

Reuef

ze ten navrh zakona uz necte vubec nikdo – tzn. ani ten kdo ho navrhuje