co je zkratka S.C.U.B.A

Nejlepší odpověď
quentos

Self Contained Underwater Breathing Apparatus, anglciká zkratka pro potápěčský („podvodní“) dýchací přístroj s vlastním pohonem

Zdroj: en.wikipedia.or­g/wiki/Scuba_di­ving

Další odpovědi
Miroslavst

Druh potápění
V programu jsme dále měli například potápění S.C.U.B.A. v ohromné vodní nádrži s napodobeninou nákladového prostoru raketoplánu, kde jsme v hloubce 10 m uvolňovali družice, které poté vyplavaly na hladinu. Seděli jsme ve speciálním křesle, které prudce rotovalo ve všech třech osách (v každé ose dvakrát ze sekundu), jiné naopak napodobovalo šestinovou gravitaci na Měsíci.