co je zkratka PAP

setkal jsem se s tím u tech. popisu u televizoru Sony

Odpovědi
Lencis

PIP, PAP, PAT (TV)
Se systémy PIP (picture in picture), PAP (picture and picture) a PAT (picture and teletext) se setkáte u televizorů – jedná se o funkce které zajišťují zobrazování „obrazu v obraze“ nebo „obrazu a obrazu“ a „obrazu a teletextu“ – neboli to, že si můžete pustit naráz více programů a vybírat si tak mnohem lépe z aktuální nabídky programů.

PaP (Picture and Picture) Obraz a Obraz
Poskytuje dva obrazy stejné velikosti vedle sebe. Obrazy mohou být zobrazeny s tmavými pruhy nahoře a dole nebo s upraveným poměrem stran tak, aby vyplnily celý prostor obrazovky. Stejná funkce je nabízena také pod názvem Twins Picture.