Co je zemědělská usedlost?

Potřeboval bych vědět,jaký je rozdíl mezi zemědělskou usedlostí a rodinným domkem na venkově.Popří­padě,jestli je rozdíl v daních z nemovitostí. Děkuji Runčík.

Odpovědi
Nuk nuk

K zemědělské usedlosti by měla ještě patřit pole nebo alespoň budovy typu stáje, stodola apod.
Rodinný domek je klasický obytný dům, který může mít zahradu.

panenka

zemědělská usedlost znamená stodola,stáje a rodinný domek je rodinná nemovitost např:domek rodinný s pozemkem.pokud to máte na jednom pozemku rozdil v daních by neměl být