Co je zdravější, bílé pečivo (rohlík, houska) a nebo houskový knedlík?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Ani jedno.

Další odpovědi
hanny 2

To je nastejno,do houskového knedlíku se dává bílá houska a bílá mouka.Jedině s celozrnným rohlíkem a celozrnnou moukou by byl zdravější knedlík.

Radak

Houskový knedlík, protože vaření je většinou zdravější úprava potravin než pečení (při pečení je větší riziko vzniku karcinogenů). A pokud jsme ho vařili doma, víme, co jsme do něj dali a to je také bod plus.