Co je zas toto!? http://www.in­ternetjob.cz/skve­laprace/

Tak zas kliknu na odkaz na práci slibující pracovat z domova a skvělé zisky? O co tam vlastně jde Vypadá to, že člověk si první musí něco koupit, pak zjistí že je to na nic..firma si za takové lidi nahrabe a pak se zruší.....
Díky předem za názory

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To bude asi nějaké „problémová“ práce. Pravděpodobně budou po Vás chtít, aby jste byl podnikatel a budete muset shánět další ovečky a asi budou chtít nějaký vstupní poplatek.

Jak není na první pohled jasné vo co gou, tak v tom bude nějaký háček. Nejlepší je hledat na na pracovních serverech jako prace.cz, jobs.cz sprace.cz nebo uradprace.cz

Další odpovědi

Jde nejspíše o podvod. Cílem bude získat další lidi a ty podvést stejně jako ta firma chce podvést Vás. Rozmyslel bych si kupovat od nich balíčky kosmetiky, studijní materiály či brožurky.