farb

Co je za potřebí k chovu Pandy červené ?

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pan­da_%C4%8Derven%C3%A1

Nejlepší odpověď
anonym

Tento druh je ohrožen vyhubením a je veden v Červené knize ohrožených druhů.
V ČR chová tuto pandu jen několik ZOO. Taková zvířata jsou geneticky natolik cenná, že soukromý chovatel těžko získá potřebná povolení i kdyby měl sebevyhovující chovatelské podmínky a zázemí i potřebné znalosti o takovém druhu zvířete, což evidentně není váš případ.
Ptejte se u ZOO, které pandu červenou chovají nebo na MŽP a Státní veterinární správě.

Další odpovědi
Drap

Kromě toho, že vytvoříš vhodné podmínky, musíš mít povoleni veterinární správy k jejímu chovu

Pepa88

😁 Potřebuješ na to hlavně Pandu Červenou… A protože je cennější, než panda velká, kterou dává Čína jako mimořádný dar, tak hodně štěstí…