Mika47

Co je Waldorfské lyceum??

Nejlepší odpověď
Braník

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/St%C5%99ed­n%C3%AD_%C5%A1ko­la_Waldorfsk%C3%A9_ly­ceum

Další odpovědi
anonym

Je to střední škola navazující na základní vzdělání ve Waldorfské škole. Bývala bytná má za Waldorfské škole dva syny, její kamarádka dceru. Je to určitě jiný přístup k výuce, ale nedá se říci, že by žáci byli připraveni srovnatelným způsobem k dalšímu studiu. Vysoké školy ve waldorfském studiu nepokračují. Navíc mne zaskočilo, že hodně se na vzdělání dětí musí podílet rodiče a že děti mají vůči svým vrstevníkům s klasickým školním vzděláním mezery. Zato ale vědí, jak osít pole, postavit roubenku atd.