Smack

Co je výživnější než maso?

Nejlepší odpověď
Kepler

Všechny tuky – mají zhruba dvojnásobek kalorií než bílkoviny nebo sacharidy.

Další odpovědi
Nassin

Pivo!

marci1

11 nejvýživnějších potravin:
Losos, kapusta, mořské řasy, česnek, mušle, brambory, hovězí játra, sardinky, borůvky, žloutky, hořká čokoláda. 🙂

https://zdravez­dravi.cz/potra­viny/11-nejvyzivnejsich-potravin-na-svete

da ny

Nejasná otázka, těžko odpovědět.

  1. Co si představujete pod slovem „výživnější“?
  2. Co Vás vlastně zajímá? Obsah bílkovin, vitamínů, minerálů nebo energetická

hodnota (kalorie).
Podobně výživných potravin a jejich kombinací, jsou mraky ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Ještě pro Keplera. Nevšiml jsem si u Vás těch sacharidů. Proto jsem jmenoval i cukry.

xiperio

Kalorií možná. Cukr taky. Ale výživnější bych neřekl. Aspoň ne pro člověka. Výživná je taková strava, která poskytuje vyvážený příjem všech prvků (vitamíny, minerály, bílkoviny, atd.) abychom mohli fungovat.