Kryšpín

Co je všechno pod pojmem pro politika slibuji věrnost ČR?

Když politik slibuje věrnost ČR tak také je to věrnost pro EU, pro Ústavu a třeba obrannému paktu NATO neb i dalším věcem.

Odpovědi
elkon

Dnes už jsou to jen prázdná slova. Taková komedie pro diváky. Zvlášť od některých kecalů.

Drap

Mělo by to být pro ČR, ale jak vidět kolem nás, tak pro většinu politiků to neznamená nic a budou věrni jen tomu, kde předpokládají , že více nahrabou.

Filip84

Nic, jsou to slova bez obsahu, podobně, jako např. morální kodexy.

Tohle, prostě a jednoduše, k ničemu není. Je to jenom divadlo.

zjentek

Tak věrný státu být může, ale co z toho, když se v něm sprostě obohacuje na úkor ostatních jeho občanů.

Nakonec jsou tací často překvapeni, proč si občané ČRdel také nepochvalují podobně jako oni! Celkem jednoduché 🤷‍♂️