Kepler

Co je vlastně obsaženo v ceně zájezdu za lákavě nízkou částku?

Zřejmě jenom doprava autobusem, ale i tak je to směšně nízká cena. A co to ubytování? Strava – jasně, jenom svoje.
Třeba https://www.hy­perslevy.cz/or­der.php Pokud máte zkušenost, na kolik takový pobyt u moře nakonec vyjde?

Odpovědi
Edison

Co je obsahem produktu MUSÍ být uvedeno v nabídce. Jinak je nabídka a prodejce pro mě přinejmenším neseriózní.

IDDQD-CZ

Tak určitě by měli být pojištěni, to by je zavřeli, jinak počítejte s tím že Vás orvou o co se dá + naservírují Vám akce kde Ti slabí pustí groš včetně části chytrejch pro ten falešný pocit aby se neřeklo páč přece něco znamenáte nebo dáte na to co si o Vás myslí ostatní – omyl nikdo po Vás ani neštěkne každý si jede svoje kdy to konečně pochopíte – proto neskrblete a řiťte se do záhuby, když s Těma levnejma přestanete jezdit, tak ty drahé budou ještě dražší a časem bude i tam kvalila a odírání na úrovni dnešních levnejch … Howgh … PS: RUM co právě teď likviduji je opravdu dobrý 🙂

Kepler

No, jak vidíš, v reklamě ta nabídka není, už to není seriózní. Možná bych se vše dozvěděl až při nákupu. Tak to ať se jdou bodnout.

Arne1

Vzhledem k tomu, že jsi nedal správný odkaz na tu nabídku, tak se to nedá posoudit.