Poklička

Co je video film na CSFD.cz?

Občas když sleduju CSFD, tak tam je za tím filmem napsáno (video film) a dost často tyto filmy nemají ani náhledový obrázek a třeba jen pár uživatelů je vidělo a přesto tam třeba hrají velice známí herci. Co to tedy ten video film je?

Odpovědi
iceT

Video film by mělo být to,co nejde do kin,ale rovnou vyjde na videu či dvd nosiči,přece jen vhs dnes už jaksi nejsou v módě.Totéž je televizní film,ten je určen k tv vysílání.
Doplňuji:
Ještě k tématu:u video filmu jsou si tvůrci tak nějak vědomi toho,že jejich dílo by do kin i přes hodně známé herce(Seagal například)moc diváků nepřitáhlo.