Maggie.b

Co je větší ve velikosti? S nebo XS? Chci se jenom přesvědčit… :D

Nejlepší odpověď
anonym

S je větší než XS

barnajka

Vždycky, když si nebudeš jistá, převeď si ty zkratky na celý slova.
Pokud umíš aspoň malinko anglicky, nebude pro tebe problém pochopit, že:

S = Small (tedy „Malé“)
M= Medium (tedy „Střední“)
L= Large (tedy „Velký“)

Vyjádřeno matematicky:

S<M<L (S je MENŠÍ než M…a M je zase menší než L)

A ještě je třeba vědět, že to písmenko „X“ je zkratka pro „Extra“

Takže XS=EXTRA SMALL=EXTRA MALÝ (čili ještě o něco menší než S=Small=Malý)

A XXS není nic jinýho než EXTRA EXTRA SMALL=EXTRA EXTRA MALÝ

Stejně tak to funguje i u L.
L=Large (Velký)
XL=EXTRA LARGE (Extra velký)
XXL=EXTRA EXTRA LARGE (Extra extra velký)
XXXL=EXTRA EXTRA EXTRA LARGE atd atd atd…

anonym

Barnajko, pak je jeste po XXXL moje velikost. A te se rika : To neni mozne.. !! 🙂

  • iv-

barnajka

Ale tak…už zase začínáš? :))
Že já poprosím Dr.Axla, aby mi přeposlal tu tvou fotku?!! Ať můžu sama zhodnotit

‚Seeing is believing‘…tedy ‚Vidět znamená věřit‘. ;)

anonym

Barnajko , ok. At posle. A prisahat – prosim a nepreposilat !!! -iv-