annas

Co je vaším životním motorem?

Co vám pomáhá? Co vás ovlivňuje? Z čeho čerpáte energii?

Nejlepší odpověď
anonym

Svuj motor nechavam spise bezet na volnobeh … ani moc nepridavam , ani neubiram. Snazim se byt spokojena hlavne sama se sebou . Pak je spokojene i okoli.
Zvlastni vec je , ze me " pomahaji a zaroven ovlivnuji " tragicke osudy ". Kdyz se mi nekdy neco nelibi … vzpomenu si na drivejsi dobu – valky , koncentracni tabory ( a mam " stesti " , ze to znam jen z knih " .. a to me hned vrati zpet .
Energii cerpam z uplnych blbosti .. kamaradka mi napr. vcera napsala , ze se vraci z Recka , jestli budu doma , ze prijde na navstevu. A ja ji napsala , ze ne , ze nejsem. A ona : To mam ale stesti. ! 🙂
Me delaji radost takove male blbustky. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
kropitko

Děti

vagra

Nevím zda jde o motor, ale stále mě popostrkuje přesvědčení, že jsem ještě neudělal všechno, co jsem měl a chtěl v životě udělat.
Energii mi dodávají děti, vnoučata, manželka, kamarádi, příroda, hudba, knihy.....
Ovlivňuje mě, mimo jiné, také spousta každodenních zdánlivých maličkostí, které se mršky tváří, že můj život ovlivnit nemohou, ale opak bývá pravdou.

hanulka11

sám život – jeho proměnlivost – energii čerpám hlavně z přírody

život je dar a je moc krásnej a pro ty co ho umí žít ..... užívejme si každý den , žádný se nebude opakovat – prostě nádhera

mosoj

Mým životním motorem je chuť poznávat, tvořit, zkoušet atd.
Když něco udělám vlastníma rukama nebo použiji svoji hlavu ( a to je většina případů)
funguje to jako opičí kapky v benzínovém motoru.

Energii čerpám chozením po krásných koutech Šumavy ( nikoliv hospodách ) a vyhledáváním naprosto zapadlých koutků přírody kde jsem naprosto sám. ˇUplně nejvíc mně nabíjí pobyt v takovémto koutku přírody s bublajícím potůčkem, kde se mohu i v e studené a průzračné vodě omýt – je to na úrovni živé vody -.

anonym

Mým životním motorem je energie čerpaná ze slunce.

Deli

U mne to jsou jednoznačně děti a také potřeba je zabezpečit tak, aby byly šťastné. Pak partner, rodiče – prostě lidé kolem mne. A pak taky můj dobrý pocit a seberealizace.

Marina N

Láska!

Andělé

Děti.Život s nimi mě jednoznačně pohání.Při depresích to byly oni,kvůli kterým jsem se musela překonat a vstát…
Ovlivnuje mě celá má životní situace…
Čerpám z přírody,z celého srdce ji miluju.Zrovna jsem přišla z dlouhé tůry,děti odjely,tak jsme si s kamarádkou vyšláply dlouhou trasu,piknik v trávě,káva,mnam­ky,sluníčko…ú­žasný…:-)
A nabíjí mě i rodinná pohoda.S dětmi je spíše rušno,ale když se pohoda povede,je to jako znovuzrození..Také kvalitní knihy-z nich hodně čerpám a když se mě nebo dětem něco povede a láska k nim…

wiera

no ŽIVOT

HakitoCZ

Jako se řeklo v jednom britském sitkomu
„Žít užitečný život.“ Prostě se snažím být co nejprospěšnější jak svému okolí, tak sám sobě.

(btw. Ten seriál je Červený trpaslík)

Itter

Sny. A snaha mít to po čem toužím 🙂

jendahun

Pár okamžiků v roce,většinou spojené se sluncem a přírodou.Jsou to okamžiky,kdy zůstanu někde v přírodě civět do prázdna a přesto vnímám celým tělem tu krásu okolo.Asi je to stav nejvíc podobný meditaci.Nasávám energii celým tělem.Pak taky samozřejmě je můj životní motor životní partnerka a pocit z dobře vykonané práce,když se něco podaří.
Jinak souhlasím s mosojem a barbakanem.