Co je vám milejší vašemu sluchu?

Když slyšíte na vaši adresu: tebe mi seslalo same nebe, nebo : čert mi tě byl dlužen!

Nejlepší odpověď
Pepa25

Hranice mezi „host do domu, Bůh do domu“ a „host do domu, čagan do ruky“ je tenká (viz povídka ze Slovácko sa súdí) …

Další odpovědi
dědapetr

Ani jedno,prvně slyším tebe mi seslalo samo nebe a za pár dní čert mě tě byl dlužen.

ivzez

Spíš to druhé,
to první nebývá upřímné …

lota

🙂 někdy je mi nejmilejší, když neslyším vůbec nic.

Slecna 007

Jsem milovnicí ironie až sarkasmu. To první se mi nelíbí. To druhé je, doufám, ironické a líbí se mi. Jistěže sejde na okolnostech 😉