Co je v programu Asus center.exe?

co je v programu Asus center.exe?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Windows chyby související s center.exe?
center.exe je proces, který je instalován společně s ASUS bezdrátové sítě LAN a hardware přidat další diagnostiku této řady komunikačních produktů. Tento program je non-zásadní proces, ale neměla by být ukončena, pokud existuje podezření, že způsobuje problémy. Důrazně doporučujeme, abyste spustit ZDARMA registru scan identifikovat center.exe související chyby.

Doporučenícen­ter.exe by neměly být zdravotně postižené, potřebné pro základní aplikace fungovat správně. Důrazně doporučujeme, abyste spustit ZDARMA představení skenování automaticky optimalizovat paměti, CPU a nastavení Internetu.

K poškození počítače registru by mohl být ohrožen výkon počítače, a způsobuje systém pomalu-pády a srážky. Doporučujeme, abyste spustit ZDARMA registru scan identifikovat a seznam škodlivé položky registru v počítači.

překlad je z angličtiny,sorry za některé chybičky.