Hakunamatata

Co je v pivním bříšku?

Když jsou lidi obézní, tak je jasné, ze mají nějaký ten podkozni tuk a vnitřnosti obalene sadlem. Jak to je ale v případě, když je někdo úplně normální postavy, jen ma pivní bříško. Co v něm je, když ne sádlo.

Nejlepší odpověď
beer

Pivní mozol vzniká nadměrným žraním, pivem a nedostatkem pohybu – jedná se o tuk ))
Pokud je někdo hubený a současně má příliš vystouplé břicho, patrně trpí nějakou chorobou. Obsah toho břicha vysvětlí snad jen lékař..
Doplňuji:
Jsou ale i lidé, kterým se ukládá tuk zejména v břišních oblasteh, jiným po celém těle, spoustě žen třeba do boků, dalším do stehen, atd. Nevím přesně nač se ptáš.

Další odpovědi
anonym

asi povolená břišní stěna

Funna

ty si sjand myslíš, že tam je pivo?…je tam, co všude jinde a to tuk…

zjentek

říká se: pivo dělá hezká těla ..ve skutečnosti za ta těla pivařů nemůže pivo, ale jejich přístup k životu. V první řadě je to lenost- to aby měli čas sedět u piva a mohli vypít tak 3 až 9 piv, pak jsou šťastní a život má cíl. To ale vyžaduje zvláštní způsob života, u kterého není moc času na přirozenou aktivitu, a tak jediná nepřirozená aktivita, která často pivaři zůstane, je docházka do zaměstnání ..proto „pivní bříško“ ,)

marci1

V pivním břichu je opravdu jen tuk . Mnozí lidé se domnívají, že když pivo neobsahuje cholesterol, tak je to v pohodě. Ale pivo obsahuje velké množství cukru, proto to větší pivní břicho. Třeba Dia pivo obsahuje minimální množství cukru.